KONST / Litografier / Färglitografi 6881589
*
nr 688 1589
Mona Starfelt
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Mona Starfelt (f. 1931), 253/270, 86x61
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 mars 2011
kl 17:30:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/3 09:01:06
1
100 kr
28/3 13:43:44
2
Vinnande bud
28/3 16:33:13
3
250 kr
- Konstnär/Designer
Mona Starfelt
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mona Starfelt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona starfelt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Mona Starfelt
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mona Starfelt
nr 688 1589
Mona Starfelt
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Mona Starfelt (f. 1931), 253/270, 86x61
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 mars 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/3 09:01:06 | 1 | 100 kr |
| 28/3 13:43:44 | 2 | Vinnande bud |
| 28/3 16:33:13 | 3 | 250 kr |
- Konstnär/Designer
Mona Starfelt
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Mona Starfelt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona starfelt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



